Hungary Tango Festival
2022.01.13-16.
Program

Fontos tudnivalókért kattints ide  -> parkolás, esti milongák helyszíne…)

Csütörtök

Időpont
Bálterem
Árkád Terem
15:30–17:30
Érkezők regisztrációja
16:00–17:00
MILONGA WORKSHOP “Milonga és Candombe. Lépéstechnika és zeneiség. Miben különbözik a Tangótól?” Minden szint
Bulyáki Bernadett & Nagykáldi Levente Tango Bear (sin Palabras, Savoy Garden – Budapest)
17:10–18:10
TANGÓ WORKSHOP “Érdekes férfi díszítések és Volcada” Minden szint
Volner Nagy Melinda (Dunaszerdahelyi Táncklub – MDS Dunaszerdahely)
18:20–19:20
TANGÓ WORKSHOP – “Corte – egy izgalmas megállítás a tangóban,” Minden szint
Serbán Andrea & Szeghalmi Endre (Tango Libre – Budapest)
18:00–21:00
Vacsora / Dinner
21:00–21:50
Ice Break Games – Endre
22:00–01:00
GRAND MILONGA THURSDAY
Tangó Dj Serbán Andrea

Péntek

Időpont
Bálterem
Árkád Terem
07:30-10:30
Reggeli / Breakfast
10:00–11:00
Érkezők regisztrációja
10:20–11:20
TANGÓ WORKSHOP – “Foglalj helyet! – avagy sacada variációk hátra ” Minden szint
Molnár Barbara & Török Árpád (DanceFloor Szeged)
11:30–12:30
TANGÓ WORKSHOP “Paralell és cross pozíciók a gyakorlatban”- Minden szint
Hönich Heléna & Balogh András (ELTE Argentin Tango Budapest)
12:40–13:40
TANGÓ WORKSHOP – “Könnyen használható lépések, kombinációk, ha kevés a hely” Minden szint
Bakaity Dóra & Balogh András (Oktogon Tánccentrum – Budapest)
14:00–16:00
Érkezők regisztrációja
16:00–17:00
TANGÓ WORKSHOP – ” A biztonságos és kényelmes emelés a tangóban: ahol mindenki átélheti a közelség érzését,” Minden szint
Czifra-Kutas Enikő & Borbély Zoltán (Ballare Táncstúdió – Miskolc)
17:10–18:10
TANGÓ WORKSHOP – “Támadás rendezői jobbról, mindenkinek használható klasszikus figura” Minden szint
Hobot Eszter & Gácsfalvi Ákos(Dimenzió Tse – Győr)
18:20–19:20
TANGÓ WORKSHOP – “Rhytmical variations a la Lucas & Judit” Minden szint
Somos Judit & Lucas Molina Gazcon (Tango Mistico – Budapest)
18:00–21:00
Vacsora / Dinner
21:00–21:30
Navigáció & Etikett a milongán
21:30–01:30
GRAND MILONGA FRIDAY
Tangó Dj: Mogyorósi Dénes
01:30–02:30

Szombat

Időpont
Bálterem
Árkád Terem
7:30-10:30
Reggeli / Breakfast
10:00–12:00
Érkezők regisztrációja
10:20–11:20
TANGÓ WORKSHOP – “Kereszt, vagy nem kereszt… Ez itt a kérdés…” Minden szint
Pálffy-Balogh Márta & Pálffy Levente (Senior Tango Club – Budapest)
11:30–12:30
VALS WORKSHOP – “Giro, molinette, sacada- val és ganchoval, valamint ezek zeneisége, dinamikai váltások.” Minden szint
Kulik Johanna & Josip Bartulovic (Tango-Zug & Tango Cocktail Studió)
12:40–13:40
TANGÓ WORKSHOP – “Kis helyigényű figurák” Minden szint
Glotz Mária (Glotz Mária Tango – Budapest)
14:30–15:30
Érkezők regisztrációja
15:00–16:00
TANGÓ WORKSHOP – “A front- és hát-fókusz használata hogyan segíti elő a bonyolultnak tűnő tangó elemek használatát? Azaz hogyan tudunk sacadazni, voleozni és ganchot vezetni a milongákon? ” Minden szint
Pirity Andrea & Budai László (Budai Tangó Klub – Budapest)
TANGÓ CAFÉ
15:00–18:00 Tangó Dj: Balogh András
16:10–17:10
MILONGA / VALS WORKSHOP – “Különbségek és hasonlóságok a valsban és milongában. Zeneiség-cross-saccada-voleo” Minden szint
Mohl Hajnal & Szénási Zsolt (Kispesti Tangópium – Budapest)
17:20–18:20
TANGÓ CANYENGUE WORKSHOP – ” Legyen a régi az új, hogyan canyenguelnek
(kánzsengülnek:)) egyszerű és kevésbé egyszerű figurák.
Békés távoltartásból haladunk egymás békés nyom(aszt)ása felé” Minden szint
Kiss Gy. Zsófia & Szőllősi András (Tango y Alma, Budakeszi Rathauskeller – Budapest)
18:30–19:30
TANGÓ MUSICALITY WORKSHOP – “A négy negyedről egy órában ” Minden szint
Czidor Katalin & Bogdán Tihamér (KaTiha Tangó Stúdió – Budapest)
18:00–21:00
Vacsora / Dinner
21:30–02:00
FÜREDI TANGÓ BÁL
Tangó Dj: Gyenis Balázs
02:00–03:30
AFTERPARTY Tangó Dj: Gyenis Balázs

Vasárnap

Időpont
Bálterem
Árkád Terem
7:30–10:30
Reggeli / Breakfast
10:20–11:20
VALS WORKSHOP – “Játékos cadenak” Minden szint
Csontos Katalin & Gáspár László (Tango Camino Budapest)
11:30–12:30
MILONGA WORKSHOP – “Milonga ON-OFF: avagy fagyás és dinamikus elindulás a milongában”Minden szint
Saska Sziszi & Murvai Dávid (Murvai Dávid Tangó )
12:40–13:40
TANGÓ WORKSHOP – “5in1: egy mozdulatból öt figura, avagy vezetés- és követéstechnika valós időben” Minden szint
Hudry Kata & Barabás Béla (KITangó – Budapest)
15:00–16:00
TANGÓ WORKSHOP – “Tangó és FIGYELEM – az egyik legfontosabb összetevő a táncban” Minden szint
Balogh Éva & Kiszner Krisztián (Táncvilág Stúdió – Debrecen)
TANGÓ CAFÉ
15:00–18:00 Tangó Dj: Lucas Molina Gazcon
16:10–17:10
TANGÓ WORKSHOP – “Zenélő cipők” Minden szint
Horváth György & Laurinyecz Fanni (Hello Tango – Budapest)
17:20–18:20
TANGÓ WORKSHOP – “Irányváltás és zeneiség, avagy játssz szabadon a zenével…!” Minden szint
Balogi Szilvia & Tatorján József ( Tango Misterio Veszprém)
18:00–21:00
Vacsora / Dinner
21:00–00:30
Sunday Night Fever Milonga
Tangó Dj: Szeghalmi Endre

Balatonfüred

Anna Grand Hotel, Gyógy tér 1, 8230


Érdekességképpen nézd meg a 2020.-as programot.